Karadeniz Teknik Üniversitesi Lise mezunu Personel Alım İlanı Yayımladı!

Karadeniz Teknik Üniversitesi yaptığı duyurusu ile bünyesine personel alımı gerçekleştiriyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesine sözleşmeli olarak hemşire alacak. İşte detaylar.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Lise mezunu Personel Alım İlanı Yayımladı!

Karadeniz Teknik Üniversitesi 11 Eylül 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre, bünyesindeki personel eksilşiğini gidermek amaçlı personel alımı yaptığını belirtti. Karadeniz Teknik Üniversitesi en az lise mezunu olmak şartı ile bünyesine 1 Sözleşmeli Hemşire alacak. Adayların başvuru yapabilmeleri için Ortaöğretim Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden puan almış olmaları gerekmektedir.

ADAYLARDAN ARANAN GENEL NİTELİKLER:

Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puan türünden puan almış olmak, en az ortaöğretim mezunu olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 18 Eylül 2017 tarihinde başlayacak olup 02 Ekim 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, son başvuru günü saat 17:00 a kadar, istenilen belgeler ve Karadeniz Teknik Üniversitesi resmi internet sayfından indirilecek başvuru formu ile birlikte şahsen yapılması gerekmektedir. Başvurusunu yapmış adaylar, başvuruların bitiminden itibaren 15 gün içerisinde yapılacak olan duyuruyu beklemeleri gerekmektedir. Sonuçlar Kamu Personeli Seçme Sınavından alınana puan sıralamasına göre yapılacaktır. İlanın tam metnine ulaşmak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

İlanın Metni

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER