Karadeniz Teknik Üniversitesi 15 Sözleşmeli Personel Alacak

Karadeniz Teknik Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 15 sözleşmeli personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak.

Karadeniz Teknik Üniversitesi 15 Sözleşmeli Personel Alacak
Ülkemizde eğitim faaliyetlerine devam etmekte olan üniversiteler boş bulunan pozisyonlar için personel alımları yapmaya devam ediyor. Alım ilanları üniversitelerin Rektörlükleri tarafından yapılmakta olup Devlet Personel Başkanlığı tarafından kamuoyuna duyurulmaktadır.

Dün yayımlanan ilan ile Karadeniz Teknik Üniversitesinin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 15 sözleşmeli personel alımı yapacağı öğrenildi. Peki hangi pozisyonlar için sözleşmeli personel alımı yapılacak? Başvuru yapacak olan adayların sahip olması gerektiği nitelikler nedir?

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile Karadeniz Teknik Üniversitesinin alım yapacağı 15 sözleşmeli personel hakkında tüm detaylar kamuoyuna duyuruldu. Peki alınacak olan personeller hangi pozisyonlarda istihdam edecek? Hangi pozisyonlar için alım yapılacak?

Hemşire
Radyoloji Sağlık Teknikeri
Acil Tıp Sağlık Teknikeri

Yukarıda Karadeniz Teknik Üniversitesinın toplam alacağı 15 personel için hangi pozisyonlar için personel alımı yapacağı belirtilmiştir.

Buna göre Hemşire kadrosu için Farabi Hastanesi Başhekimliğinde istihdam etmek üzere toplam 10 personel, Radyoloji Sağlık Teknikeri kadrosu için Farabi Hastanesi Başhekimliğinde istihdam etmek üzere 2 personel ve Acil Tıp Sağlık Teknikeri kadrosu için Farabi Hastanesi Başhekimliğinde istihdam etmek üzere ise 3 personel alımı yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adayların Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü ile iletişime geçmesi gerekmekte olup 7 Mart 2017 tarihine kadar müracaat etmesi gerekmektedir.
Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2017, 22:09

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE