Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Büro Personeli ve Memur Alınıyor!

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi lise, ön lisans ve lisans mezunu memur personel alımı yapacak. İlan yayımlandı ve detaylar haberimizde.

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Büro Personeli ve Memur Alınıyor!

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi bünyesine farklı alanlarda sözlşemeli olarak personel alacak. Bu yönde Lise mezunu 1 Büro Perosneli, Ön Lisans Mezunu 1 Büro Personeli, Lisans meznu 2 Büro Personeli ve 1 Mühendis olmak üzere toplamda 5 sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti.

KADRO DAĞILIMI:

BAŞVURU ŞARTLARI:

1 – Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2 – Belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

3 - 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile engeli bulunmamak,

4 - Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,

5 - Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak,

6 - Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

7 - Daha önceden herhangi bir kurumda çalışırken iş akdi fesih edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

BAŞVURULAR:

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi başvuruları 30 Aralık 2019 tarihi itibari ile başlayabilir ve 15 gün içerisinde yani en geç 13 Ocak 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu kapsamda Başvurular Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi personel Dairesi başkanlığına yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamu yönetimi mezunuyum
Kamu yönetimi mezunuyum - 10 ay Önce

Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir