Kafkas Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Hemşire Alımı! KPSS En Az 60 Puan

Kafkas Üniversitesi personel alımı yapacağını belirtti. Yayımlanan ilana göre Kafkas Üniversitesi farklı eğitim seviyelerinden toplamda 11 sözleşmeli hemşire alımı yapacak. İşte detaylar.

Kafkas Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sözleşmeli Hemşire Alımı! KPSS En Az 60 Puan

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 18 Aralık 2017 tarihli yayımlanan ilana göre, Kafkas Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere Sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti. Kafkas Üniversitesi bünyesine toplamda 11 kişilik kadro ile Hemşire alımı yapacak ve adaylardan 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı arayacaktır. Buna göre Kafkas Üniversitesi Fakülte veya Yüksekokulların Hemşirelik bölümü lisans Programı mezunu 5 hemşire ve 6 Meslek Lisesi mezunu hemşire alımı yapacak. Aşağıdaki alım tablosundan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR;

Kafkas Üniversitesi başvuru yapacak adaylardan, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak, Başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Öğrenim dzeyindeki öğrenim şartlarını taşımak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak ve yapılacak güvenlik ve arşiv soruşturmasından olumlu sonuç alabilmek şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

İlana başvurular, ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup, adaylar başvurularını en geç 02 Ocak 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular, Kafkas Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mina yıldız
Mina yıldız - 2 yıl Önce

Yeter artık lise mezunu hemşirelerin önü kapansın hiçbir meslek grubunda böyle bir ayrım yok hemşirelik mesleği lise mezunu öğrencilerin psikolojik olarak kaldırabileceği bir meslek değildir bu böyle bilinsin ben üniversitede bu kadar zorlanıyorum