Jandarma Genel Komutanlığı KPSS’siz Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

Jandarma Genel Komutanlığı, İnternet sitesinden yayınladığı bir duyuruyla birlikte, KPSS şartı aramaksızın, Kamu Personeli alımı yapacağını bildirdi. Diğer detayları, haberimizde bulabilirsiniz.

Jandarma Genel Komutanlığı KPSS’siz Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

Jandarma Genel Komutanlığı, sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunuyla birlikte, Ankara Jandarma Genel Komutanlığı’nda görev yapmak üzere, KPSS puan şartı aranmaksızın personel alınacağını duyurdu.

Sözleşmeli olarak görev yapacak olan personellerin, toplamda 11 adet olarak Bilişim Personeli kadrosuna alınacağı duyuru içerisinde yer almaktadır. KPSS’e girmemiş olsanız bile, ilgili Lisans bölümlerinden birisinden mezun olan adayların başvuru yapabileceği ilandaki diğer detaylar şu şekilde;

Geneli 4 yıllık olmak üzere; Bilgisayar, Yazılım, Elektrik, Elektronik, Elektronik Haberleşme Mühendislikleri, Endüstri, Matematik, Sistem ve İstatistik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme, Bilgi Sistemleri veya Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinde Yüksek Lisans veya Doktora yapmış kişilerin başvurabileceği belirtildi. KPSS şartı olmaksızın, direkt başvuru yapılabilecek.

Daha önce Jandarma Genel Komutanlığının herhangi bir biriminden atılmamış veya kendi isteğiyle ayrımlamamış olmak ve alanında 3 yıl deneyime sahip olmak, aranan diğer şartlardan. Alımlar halen daha devam ederken; 7 Eylül’e kadar başvuruların Jandarma Genel Komutanlığı sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir.

Detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE