İzmir Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı

İzmir Devlet Opera ve Balesi yaptığı duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliği için Sanatsal Yardımcı Eleman kadrosunda personel alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar.

İzmir Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığının 01 Kasım 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre, İzmir Devlet Opera ve Balesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı Sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti. İzmir Devlet Opera ve Balesi bünyesine Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda temsili yani gün başına pozisyonunda 2 kişilik boş kadro ile Sanatsal yardımcı eleman kadrosuna alım yapacaktır. 

BAŞVURULR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, başvurularını en geç 09 Kasım 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular son başvuru mesai saati bitimine kadar İzmir Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğüne Diploma Aslı veya noter tastikli örneği, 2 adet fotoğraf, Nüfuz Cüzdanı Fotokopisi, Özgeçmiş ve Adli sicil raporu ile birlikte şahsen veya posta yolu ile İsmet Kaptan Mah. 1364 Sok. No:5 Basmane-Konak/İZMİR adresine yapmaları gereklidir.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:

Başvurularını yapmak isteyen adaylardan, Yüksekokul mezunu olmak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki  A Bendinde bulunan 1,2,3,4,5,6,7 ve 8 inci maddelerindeki şartları taşımak ve Bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi, bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olması ve ileri derecede nota bilgisinin yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olma şartı aranır. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE