İstanbul Üniversitesi Sağlık Personeli Alıyor! Lise, Ön Lisans veya Lisans

İstanbul Üniversitesi personel alım ilanı yayımladı ve bünyesine sözleşmeli olarak sağlık personeli alacağını vurguladı. Peki şartlar ne olacak?

İstanbul Üniversitesi Sağlık Personeli Alıyor! Lise, Ön Lisans veya Lisans

Resmi Gazete'nin 05 Temmuz 2019 tarihli yayımına göre İstanbul Üniversitesi bünyesinde bulunan personel ihtiyacını karşılamak üzere en az sağlık meslek lisesi mezunu olmuş olan Diğer Sağlık personeli pozisyonuna sözleşmeli olarak personel alacağını belirtti. 

İstanbul Üniversitesi 3 kişilik boş kadro ile en az lise mezunu ve yanı sıra ön lisans veya lisans mezunu olan ve Sağlık Bakanlığından onaylı Perfüzyon yetki belgesine sahip olmak şartları aranacaktır.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İstanbul Üniversitesi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere alımını yapacağı adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 55 puan almış olmak, En Az Sağlık Meslek Lisesi Mezunu olmak ve Sağlık Bakanlığından onaylı Perfüzyon yetki belgesine sahip olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan Bugün ( 05 temmuz 2019 9 itibari ile başlayabilecekler ve en geç 15 gün içeriside yani en geç 20 temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Personel Dairesi başkanlığına şahsen yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için ve başvuru yapabilmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 17:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Haktan KIRBAÇCIOĞLU
Haktan KIRBAÇCIOĞLU - 2 yıl Önce

Allah herkeze hayırlı iş kapısı acsin kimseyi darda koymasin