İstanbul Teknik Üniversitesi 20 Bin TL Maaş İle Sözleşmeli Personel Alım İlanı!

İstanbul Teknik Üniversitesi personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilana göre 20 bin tl maaş ile sözleşmeli bilişim personeli alınacak. Şartlar Nedir?

İstanbul Teknik Üniversitesi 20 Bin TL Maaş İle Sözleşmeli Personel Alım İlanı!

İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesindeki personel eksi,kliğini karşılamak üzere yüksek maaş ile personel alımı yapacağını ilan etti. Resmi Gazete'de yayımanmış olan ilana göre sözleşmeli bilişim perosneli pozisyonunda, SBP Kriteri Kıdemli Sistem Uzmanı alımı yapılacak. Adaylardan bu kapsamda Genel nitelikler, KPSS ve YDS puanı şartı aranacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İstanbul Teknik üniversitesi adaylardan genel olarak, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması be arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek gibi nitelikler aranacak.

KPSS VE YDS ŞARTI VAR!

Genel nitelikleri taşıyan adaylarlarn KPSS puanı ve YDS puanı şartı da aranacak. Bu kapsamda 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak ve Yabancı Dİl Sınavından İngilizce dilinden puan almış olmak şartı aranıyor.

Adayların değerlendirilmeleri için KPSS puanının %70 i ve YDS puanının %30 u esas alınacak olup sınav için değerlendirme yapılacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 02 Eylül 2019 tarihi itibari ile başlayabilecekler. Başvurular en geç 16 Eylül 2019 tarihine kadar yapılacak olup adaylar başvurularını İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE