İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İnönü üniversitesi Personel Alımı Yapıyor

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

İnönü üniversitesi Personel Alımı Yapıyor. İnönü üniversitesi bünyesine dahil etmek üzere, 20 adet Hemşire ve 1 adet biyolog olmak üzere toplamda 21 adet Sözleşmeli Personel Alacaktır. Sizde İnönü üniversitesinin bünyesine dahil olmak için alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine tabi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Hastanemizin çeşitli bilimlerinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel istihdam edilecektir. Adaylar 2014 KPSS (B) gurubu KPSSP3 puan sırası esas alınmak kaydıyla yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın aşağıda belirtilen pozisyonlarda 21 (yirmi bir) adet sözleşmeli personel alınacaktır. UNVANI SAYISI ARANAN NİTELİKLER PUAN TÜRÜ HEMŞİRE 20 - Yükseköğretim kurumlannın Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memur- luğu lisans programlarının birinden mezun olmak. 2014 yılı KPSSP3 BİYOLOG 1 -Yükseköğretim kurumlannın Biyoloji lisans programından mezun olmak. -Üremeye Yardıma Tedavi Yöntemleri Eğitim Sertifikasına sahip olmak. -Belgelendirmek kaydıyla, en az 3 yıl üremeye yardıma tedavi merkezi laboratuvar sommlusu olarak deneyim sahibi olmak. 2014 yılı KPSSP3 ADAYLARDA ARANAN DİĞER KOŞULLAR 1. Türk vatandaşı olmak. 2. 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak. 3. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. 4. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak. 5. 657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak. (Bu durum memuriyete girişte tam teşekküllü hastanelerden alınacak raporla tespit olunur.)

BAŞVURU YERİ, ŞEKLİ VE ZAMANI

İlan Tarihi : 26.01.2015 Başvuru BitşTarihi : 09.02.2015 Başvuruda İstenilen Belgeler: 1. Başvuru Dilekçesi 2, Özgeçmiş 3. 1 Adet Vesikalık Fotoğraf 4. Mezuniyet Belgesinin Onaylı Sureti 5. Nüfus Cüzdanının Onaylı Sureti 6. 2014 KPSS Sonuç Belgesi ilgili belgenin aslını ve fotokopisini getirmek koşuluyla, Personel Daire Başkanlığınca onaylanabilir. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurularda, başvuru için istenilen belgelerin, inönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar ulaştırılması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

(1) Yerleştirme sonuçları 1 (bir) hafta içerisinde www.inonu.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından aynca adaylara tebligat yapılmayacaktır. (2) Sıralamaya girenlerin 1 (bir) kal kadar yedek kadro belirlenecektir. Asil kazananlardan başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırasıyla yerleştirme yapılacaktır. NOT: Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya her hangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerle sözleşme yapılmaz. Bu gibi durumları tespit edilenlerle sözleşme yapılmış olsa dahi sözleşmeleri feshedilir. Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamazlar.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE