İller Bankası 200 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

İller Bankası Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 200 personel alımı yapacağını duyurdu.

İller Bankası 200 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak
İller Bankası Anonim Şirketi her sene personel alımı yapmaya devam etmektedir. Alınan personel alım ilanları İller Bankasının resmi internet sitesinden yayınlandığı gibi Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığı tarafından da alınacak olan pozisyonlar kamuoyuna duyurulmaktadır. Yeni yayınlanan bildiri ile İller Bankası Anonim Şirketinin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 200 sözleşmeli personel alımı yapacağı duyuruldu.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

İller Bankası Anonim Şirketi toplam 200 sözleşmeli personel alımı yapacak. Peki alınacak olan bu personeller hangi pozisyonlarda istihdam edecek. Yayınlanan bildiriye göre personeller İnşaat Mühendisi, Mimar, Makine Mühendisi, Elektrik-Elektronik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Jeoloji Mühendisi, Harita Mühendisi, Çevre Mühendisi ve Şehir ve Bölge Planlama pozisyonlarında çalışacak. Başvuru yapmak isteyen adayların Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olması gerekmekte olup bu sınava giren adayların minimum 70 puan ve üzeri puan almış olması gerekmektedir. Aksi takdirde başvurular geçersiz sayılacak. Aynı zamanda adayın Yabancı Dil Sınavına da girmiş olması ve bu sınavdan da minimum 50 ve üzeri puan alması gerekiyor. Başvuru yapmak isteyen adaylarınİller Bankası A.Ş. İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Ziraat Mahallesi 657.Sokak No:14 06110 Altındağ/ANKARA adresine şahsen ya da müracaat formunu doldurarak kargo ile göndermesi gerekmektedir. Müracaat formunu doldurmak isteyen ve formu incelemek isteyen adaylar aşağıda verilmiş olan linki takip ederek gerekli evrakları ve istenen belgelere ulaşabilir.

www.ilbank.gov.tr

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE