İETT Sözleşmeli Personel Alımı

İETT Sözleşmeli Personel Alımı İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı Yapıyor

İETT Sözleşmeli Personel Alımı

İETT Sözleşmeli Personel Alımı

İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı Yapıyor. İETT bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere, 1 adet Avukat, 1 adet Mühendis ve 1 adet Tekniker olmak üzere toplamda 3 adet Sözleşmeli Personel Alımı Yapacaktır. Sizde İETT bünyesine dahil olmak için, alt kısımda verilmiş olan Genel Niteliklere, Başvuruda bulunacak aday bilgilerine, Sınav Başvuru bilgilerine, Sınav bilgilerine, Başvuru sırasında istenilecek belgelere, başvuru bilgilerine ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı, unvan adedi, öğrenim durumu belirtilen 3 (Adet) adet tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Sıra No Unvanı Adet Sınıfı Eğitim Durumu Sınav için Özel Başvuru Şartları 1 Avukat 1 THS Hukuk Fakültesi 1- Avukatlık Stajını tamamlamış olmak. 2- CMK Eğitim Sertifikası olmak. 2 Mühendis 1 THS Makina Fakültesi- Makina Mühendisliği Bölümü 1- İyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmek ve belgelemek. (KPDS, ÜDS) 2- ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi İç Denetçi Sertifikası olmak. 3- En az C Sınıfı İş Güvenliği Uzman Mühendis Yetkilendirme Belgesi olmak. 4- Doğal Gaz Daire İç Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Belgesi olmak. 3 Tekniker 1 THS Makina Öğretmenliği Bölümü 1- Makina Eğitimi konusunda Yüksek Lisans yapmış olmak. 2- İyi derecede Autocad bilmek ve belgelemek. 3- İş Sağlığı ve Güvenliği C Sertifikasını almış olmak.

Giriş Sınavı ve Tarihi Sözlü sınav mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır. Sözlü sınav tarihi: 06 / 02 /2015 saat 09:00 olarak belirlenmiştir. Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılacak ve göreve başlatılmayacaklardır. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilecektir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sınav İçin Genel Başvuru Şartları 1-657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48 'inci Maddesinde belirtilen şartları taşımak. 2-Seyahate engel durumu olmamak. 3-Farklı vardiyalarda çalışabilecek niteliklere sahip olmak. Başvuru Şekli Adayların 02 /02/2015 - 04 /02/2015 tarihleri arasında saat 08:00 ile 16:30 arasında İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Memur Personel Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

Başvuru Sırasında İstenilen Belgeler 1-Özgeçmiş 2-Diploma Fotokopisi 3-Eğitimleri aldığını gösterir sertifikaların fotokopisi Sözlü Mülakat Sınav Tarihi: 06 /02/2015 Saat: 09:00 Yeri: İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2019, 23:15

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE