İçişleri Bakanlığı 1200 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı! Başvuru Ekranı

Uzun süredir beklenen ilan için başvuru ekranı açıldı. İçişleri Bakanlığı 1200 kişilik boşluk ile alımını yapacağı personel adayları için başvuru ekranını açtı ve 1200 sözleşmeli personel alımı başvuruları başladı. Şartları ve diğer detayları sizlerle paylaşıyoruz.

İçişleri Bakanlığı 1200 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı! Başvuru Ekranı

İçişleri Bakanlığı için 1200 personel alımında başvurular başladı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana göre İçişleri Bakanlığı farklı pozisyonlarda 1200 kişilik kadro ile lise, ön lisans ve lisansm mezunu sözleşmeli personel alımı yapacak. Bu bağlamda alımlar farklı pozisyon için gerçekeştirilecek olup haberimizin devamında kadro dağılımı ve diğer detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.

HANGİ POZİSYONLARDA PERSONEL ALINACAK?

İçişleri Bakanlığı toplamda 1200 kişilik kadro ile Merkez ve taşra teşkilatına alım yapacak. Bu bağlamda Arşiv Uzmanı, Şehir Plancısı, Harita Mühendisi, Harita teknikeri, Elektrik Elektronik Mühendisi, Bilgisayar Teknikeri, Elektrik Elektronik Teknisyeni ve Büro Personeli pozisyonlarında alım yapılacak.

BAŞVURULAR BAŞLADI:

İçişleri Bakanlığı Personel alımına başvurular başladı. Adaylar başvurularına Bugün ( 21 Şubat 2019 ) itibari ile başlayabilir ve en geç 26 Şubat 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını bakanlığın resmi internet sitesi olan www.icisleri.gov.tr adresinden Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunları için bulunan İş talep forumlarına KPSS puan türlerini kendilerine uygun olarak seçerek e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda müracaat edeceklerdir. Müracaatlar elektronik ortamda alınacağından posta yolu ile ya da bizzat müracaatlar kabul edilmeyecektir.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Başvuru yapacak adayların mutlaka Alım pozisyonuna göre belirtilen genel ve özel nitelikleri taşımaları gerekmektedir. Genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Sınavın yapılacağı yılın Ocak ayı itibari ile yani 01 ocak 2019 tarihi itibari ile 35 yaşından büyük olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 2018 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 puan türünden ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gibi nitelikler aranacak.İlgili ilan hakkında detaylara ulaşmak için ve ilanın tam metnini incelemek için Buraya Tıklayınız.

BAŞVURU EKRANI

SONUÇLARDAN HABERDAR OLMA:

Başvurusunu yapmış olan adaylar büyük heyecanla başvuru sonuçlarını bekleyecek. Başvuru sonuçları yayımlandığında anında haberdar olmak için İşin olsa Mobil Uygulamasını indirerek anında sonuçları öğrenebilirsiniz.

İnstagram Hesabımız İçin Buraya Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

Twitter Hesabımızı Takip Etmek İçin Buraya Tıklayınız

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 13:32

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gb
Gb - 2 yıl Önce

Basvuru yapamiyorum bi sayfada 2 islem yapamazsiniz diyor ya ?

Derya özsevgeç
Derya özsevgeç - 2 yıl Önce

Başvuru süreci sona ermiştir yazıyor

Can
Can - 2 yıl Önce

Başvuru çıktısını bir yerlere teslim edecekmiyiZ

tansu
tansu - 2 yıl Önce

büyük yerden torpil ayarladım inş giricem

mehmet
mehmet - 2 yıl Önce

nerden başvuru yapacaz yardımcı olurmusunuz arkadaslar