Hacı Bayram Veli Üniversitesi 20 Personel Alım İlanı Yayımladı! En Az Lise

Hacı Bayram Veli Üniversitesi yeni personel alım ilanı yayımladı ve farklı pozisyonlarda 20 kişi alacak. Alımlar lise, ön lisans ve lisans mezunları için.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi 20 Personel Alım İlanı Yayımladı! En Az Lise

Hacı Bayram Veli Üniversitesi personel alımı yapacağını ilan etti. Resmi Gazete'de yayımlanmış olan ilana göre Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi farklı pozisyonlarda olmak üzere ve sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti. Peki hangi pozisyonlarda alım yapılacak ve başvuru şartları nedir?

HANGİ POZİSYONLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Hacı Bayram Veli Üniversitesi 20 kişilik boş kadro ile farklı eğitim seviyelerine sahip Destek Personeli ve Programcı alımı gerçekleştirecek. Bu yönde, Ön Lisans mezunu 9 Destek personeli, Lise mezunuz 3 Destek Personeli ve 1 Lisans mezunu destek personeli alacak. programcı kadrolarına ise Lisans mezunu 7 kişi alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

  • Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde feshedilecektir.
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri hâlinde, fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.
  • Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır. 
  • Lisans mezunları için 2018 KPSS (B) Grubu KPSSP3 puanı esas alınacaktır.
  • Önlisans mezunları için 2018 KPSS (B) Grubu KPSSP93 puanı esas alınacaktır.
  • Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS (B) Grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır.
  •  Başvurularda "Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik Hükümleri uygulanır.
  • Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamaları gerekmektedir.
  • Erkek aday için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

BAŞVURULAR:

Üniversiteye personel alımı başvuruları 07 Ekim 2019 tarihi itibari ile başlayacak olup en geç 21 Ekim 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular ise, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Yücetepe Mahallesi 85. Cadde No: 8 06570 Çankaya/ANKARA adresine istenen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE