Galatasaray Üniversitesi KPSS 50 Puan İle Büro Personeli ve Teknik Personel Alıyor

Galatasaray Üniversitesi KPSS Puanı en az 50 puan olan kamu personeli alımı yapacağını belirtti. Başvuru şartları nedir? Kadro Dağılımı nedir?

Galatasaray Üniversitesi KPSS 50 Puan İle Büro Personeli ve Teknik Personel Alıyor

Galatasaray Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel kadrolarına farklı alanlarda personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilana göre, Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 50 puan almış olan adaylar başvuru yapabilecekler. Bu yönde toplamda 5 kişilik boş kadro ile, 3 Büro perosneli, 1 Tekniker ve 1 Teknisyen alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.
  • Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak.
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel bir hali bulunmamak.

KPSS EN AZ 50 PUAN İLE

ÖSYM tarafından 2018 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (B) puan türünden 50 ve üzerinde puan almış olan adaylar başvuruda bulunabilecektir. Önlisans mezunlarının KPSSP93 puanı, ortaöğretim mezunlarının KPSSP94 puanı değerlendirilecektir

BAŞVURULAR:

Üniversite personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 25 Kasım 2019 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yani 09 Aralık 2019 tarihine kadar yapılması herekmektedir. Adaylar başvuurlarını Galatasaray Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlanın tam metnine ve detaylarına ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE