Erciyes Üniversitesi Sözleşmeli 113 Personel Alımı

Erciyes Üniversitesi yapmış olduğu duyurusu ile bünyesindeki personel eksikliği için farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 113 kişilik boş kadro ile personel alımı gerçekleştirecek.

Erciyes Üniversitesi Sözleşmeli 113 Personel Alımı

Erciyes Üniversitesi 15 Haziran 2017 tarihli alım duyurus ile çok sayoda sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Erciyes Üniversitesi bünyesinde bulunan toplamda 113 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak farklı pozisyon ve niteliklerde personel alımı gerçekleştirecek.Ayrıca Erciyes Üniversitesi alım yapacağı adaylardan 2016 Yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı arayacaktır. İşte detaylar.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

Erciyes Üniversitesi alım yapacağı 113 kişilik boş kadro ile, 1 Eczacı, 1 Diyetisyen, 1 Fizyotepist, 102 hemşire, 8 Sağlık Teknikeri alımı gerçekleştirecek.

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER NELERDİR?

Erciyes Üniversitesi alım yapacağı kadrolar için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, yaş şartlarını taşımak, belirtilen kadrolar için öğrenim şartlarını taşımak, kamu haklarıdan mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık problemi olmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, nöbet usulü ile çalışmayı kabul etmek şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, ilanın yayımlandığı tarih itibari ile başvurularına başlayacak olup en geç 15 gün içerisinde yani, 30 Haziran 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir.Başvurular, Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır. İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE