Erciyes Üniversitesi 86 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı!

Erciyes Üniversitesi personel alımı yapıyor. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Erciyes Üniversitesi bünyesine farklı pozisyonlarda 86 personel alımı yapacak.

Erciyes Üniversitesi 86 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı!

Erciyes Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda sözleşmeli olarak 86 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapacak. Buna göre adayların başvuru yapabilmeleri için 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından B Grubu puan türüne göre puan almış olmaları gerekmektedir.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

Erciyes Üniversitesi bünyesine, 3 (üç) Fizyoterapist, 1 (bir) Diyetiyen, 65 (altmışbeş) Hemşire. 12 (oniki) Sağlık Teknikeri ve giderleri Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü Döner Sermaye gelirlerinden karşılanmak üzere 1 (Bir) Tabip, giderleri Diş Hekimliği Döner Sermaye gelirlerinden karşılanmak üzere 4 (dört) Sağlık Teknikeri olmak üzere toplam 86 (seksenaltı) sözleşmeli personel alınacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Erciyes Üniversitesi alım yapacağı kadrolar için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Alım kadroları için belirtilen öğrenim şartlarını taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans mezunları için KPSSP3 ve Ön Lisans mezunları için KPSSP93 puan türünden puan almış olmak, Vardiyalı çalışmasına engel olabilecek bir engeli olmamak gibi nitelikler aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilirler. Buna göre adaylara 15 günlük başvuru süresi verilmiş olup adaylar başvurularını en geç 08 Ağustos 2018 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularını, Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 09:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
anonim
anonim - 3 yıl Önce

hep sağlıkla ilgili hemşire ve teknisyen alınıyo diğer bölüm mezunları ne olacak üniversite mezunuyum bitireli 3 yıl oldu halen boştayım

Lise matematik
Lise matematik - 3 yıl Önce

Hemşire dışında alım neden yok.80 üstü puanla 4 yıldır atanamıyorum.Meb diyorki başka alana yönelin.E tamam da kurumlar 1 kadro bile Mat mezununa vermezse nasıl olacak bu..Varsa yoksa Mühendis, Hemşire alınıyor.Diger bölümler ölsün mü?Dersanelerde seni adam yerine koymuyor, çalışıyorsun paranı vermiyor.. Ücretli desen illa torpilin olacak ki girebilsen..Halimizi anlayacak bir iş veren var mı?? Özel sektor desen 3 yıl deneyim-Saglam ingilizce-yuksek lisans bunlar olmadan bir hiçsin diyor...E bunlar icinde cebinde iyi bir paran ve zamanın olmalı ki buda mümkün görünmüyor..Hemen her yerde 30,35 yaş şartı var .. Gelmişiz 27 ye hala işsiziz.

Ayşegül
Ayşegül - 3 yıl Önce

Arkadaşlar fizik tedavi teknikerliğine başvuru yapan var mı puanlar nasıl ??

Muratymn
Muratymn - 3 yıl Önce

Sağlık teknikeri derken neyi kast ediyor bu geri zekalılar yardımcı olacak arkadaş var mı

SIRADAKİ HABER