Emniyet Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı!

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel eksikliği için farklı bölgelerdeki personel ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli olarak pilot alım ilanı yayımladı. İşte detaylar.

Emniyet Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı!

Emniyet Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesindeki 23 Haziran 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı pozisyon ve bölgelerde sözleşmeli olarak personel alım ilanı yayımladı. Yapılan ilk duyuruya göre Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Dairesi Başkanlığına 6 (altı), Adana iline 1 (bir), Diyarbakır iline 1 (bir) Helikopter Pilotu ve yayımlanan ikinci duyuruya göre ise, Havacılık Dairesi Başkanlığına 2 (iki) Uçak Pilotu alınacaktır. Buna göre 10 Sözleşmeli pilot alımı yapılacak. Adaylar 657 sayılı devlet memurları kanunun 4/B maddesi kapsamında Sınav komusyonunca sözlü veya uygulamalı sınav yapılacaktır. Sınav sonucuna göre adaylar kadrolara 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesine göre yerleşeceklerdir. 

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:

Adaylar bu ilana başvuruda bulunabilmeleri için, Ülke Genelindeki her yerde görev yapmayı ve her zaman uçuş yapmayı kabul etmek, yapılacak olan sözlü veya uygulamalı sınavda başarılı olabilmek, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki genel şartları taşımak, yapılacak olan güvenlik soruşturmasında ve arşiv araştırmasında olumlu sonuç alabilmek ve pilot lisansına sahip olmak şartları aranmaktadır. Adaylar özel şartlara ulaşmak için ve kadro tablosunu görmek için ilanın tam metnini inceleyebilirler.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, 10 Temmuz 2017 tarihi ile 14 Temmuz 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını bulundukları illerin İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat başvuracaklardır. Pilot uçağı ilanı için Buraya ve Helikopter İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2017, 17:34

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan
hakan - 3 yıl Önce

hepimiz helikopter pilotuyuz zaten.akp işsiz bıraktın biz gençleri afferim.

cevapx59
cevapx59 @hakan - 3 yıl Önce

DEVLET mi önemli sen mi önemlisin,burda söz konusu olan DEVLET,akp ye laf yapma