Emniyet Genel Müdürlüğü KPSS Şartı Olmadan Personel Alımında Son Gün!

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak üzere personel alımı yapacağını belirtti. Başvuruların geçtiğimiz günlerde yayımlanması ile artık başvurularda son güne gelindi.

Emniyet Genel Müdürlüğü KPSS Şartı Olmadan Personel Alımında Son Gün!

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı yapacğaını geçtiğimiz günlerde belirtmişti. Buna gçre Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 3 kişilik boş kadro ile Uçak Pilotu alacağını belirtmişti. Adaylar başvurularına 25 Eylül 2018 tarihi itibari ile başlaması ile artık sona ermektedir. Adyaların söz konusu ilana başvuru yapabilmeleri için 657 Sayılı Devlet memurları kanunund abelirtilen şartları taşımaları ve özel nitelikleri taşımaları gereklidir.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Söz konusu ilana başvurular 25 Eylül 2018 tarihi itibari ile başlamasının ardından artı ksona ermektedir. Henüz başvuru yapmamış olan veya başvuru işlemini tamamlamamış olan adaylar başvurularını en geç 02 Ekim 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular ise adayların bulunduğu İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Başvuru yapacak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel durum olmamak, Türkiye Genelinde uçuş yapmasına engel olabilecek durum olmamak, Genel toplam uçuşu olarak minimum 2000 saat sabit kanat uçuşu bulunmak, Pilot olarak minimum 1000 saat çift motor sabit kanat uçuşu bulunmak, Jet Motorlu Uçaklarda intibakı bulunmak ve sağlık açısından uçuşa elverişli olmak ve Pilot Lisansına Sahip Olmak şartları aranacaktır.

İlan hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2018, 22:30
YORUM EKLE