Emniyet Genel Müdürlüğü KPSS 50 Puan İle Sözleşmeli Personel Alacak

Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı yapıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Sözleşmeli olarak personel alacak.

Emniyet Genel Müdürlüğü KPSS 50 Puan İle Sözleşmeli Personel Alacak
Emniyet Genel Müdürlüğü 10 Ekim 2016 tarihi itibari ile yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Sözleşmeli Yazılım Bilgisayar Mühendisliği kadrosuna 9 Sözleşmeli personel alacak. Alınacak personeller Emniyet Genel Müdürlüğünün yapacağı yazılı ve sözlü sınav ile Ankara ilinde alım olacaktır. Adaylardan aranan şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:
  • T.C vatandaşı olan adaylar,
  • Herhangi bir suçu olmayan adaylar,
  • 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olan adaylar,
  • Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak, (Yapılacak sınavlar sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek)
  • Sağlık Yönetmeliğinde belirtilen şartları taşıyan adaylar,
  • Yapılacak güvenlik soruşturmasında ve arşiv soruşturmasında olumlu sonuçlar verecek olan adaylar,
  • Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği Lisans programlarından ya da bu bölümlere denkliği Yüksek Öğretim Kurumunca kabul edilmiş yurtdışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olmak.
  • 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 50 puan almış olan adaylar,

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 24 Ekim 2016 tarihi ile 28 Ekim 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Bulunduğunuz ilin İl Emniyet genel Müdürlüğü Şubesine Şahsen yapılması Gerekmektedir. Daha fazla bilgi almak için ilanın tam metnini incelemek için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sultan
Sultan - 5 yıl Önce

Ihtiyacim var

Sinan
Sinan - 4 yıl Önce

2016 kpss sonucu yeni açıklandı nasıl 28 Ekim son başvuru oluyor onu anlamadim