Ege Üniversitesi Sözleşmeli 32 Personel Alım İlanı Yayımladı!

Ege Üniversitesi bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek amaçlı yapmış olduğu duyurusuna göre sözleşmeli olarak 32 personel alımı yapacağını belirtti! İşte detaylar.

Ege Üniversitesi Sözleşmeli 32 Personel Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığının 15 Haziran 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre, Ege Üniversitesi bünyesinde bulunan personel eksikliği için Hemşirelik pozisyonunda toplamda 32 kişilik boş kadro ile Sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek. Ege Üniversitesi alım yapacağı hemşire adaylarından, 4 yıllık Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olmak şartı aranacaktır. Ayrıca adaylar bölüm şartı dışında adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavından B Grubu puan şartı arayacaktır.

ADAYLARDAN ARANAN GENEL NİTELİKLER:

Ege Üniversitesi alım yapacağı hemşirelik pozisyonu için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, yapılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmeki herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmaki görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık problemi olmamak ve erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak şartları aranacaktır. 

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar yukarıdaki nitelikleri taşımaları dahilinde, başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayacak olup, en geç 29 Haziran 2017 tarihine kadar başvurularını yapmaları şarttır. Ayrıca adaylar sadece KPSS puanı ile sıralamaya girerek herhangi bir giriş sınav sistemi uygulanmayacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için ve ilanın tam metnini incelemek için ( https://goo.gl/ahoRVV ) bağlantısını kullanabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE