Ege Üniversitesi Sınavsız 33 Kamu Personeli Alımı İçin İlan Yayımladı!

Ege Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için farklı pozisyonlarda 33 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre başvuru şartları ve diğer bilgiler haberimizin devamında yer almaktadır.

Ege Üniversitesi Sınavsız 33 Kamu Personeli Alımı İçin İlan Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Ege Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için farklı alanlarda 33 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti. Buna göre Ege Üniversitesi adayların KPSS puan durumuna bakarak sıralama yapacak olup adaylara Yazılı veya sözlü olarak sınav yapılmayacaktır. Buna göre Ege Üniversitesi 33 kişilik boş kadro ile farklı alanlarda Sağlık teknikeri alımı yapacağını belirtti.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Ege Üniversitesi alımını yapacağı boş pozisyon içni adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddeisndeki şartları taşımak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans seviyesinde KPSSP93 puan türünden puan almış olmak, Çok tehlikeli işlerde çalışmasına engel olabilecek bir durumu olmamak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Adaylar Başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilir ve en geç 15 gün içeriisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar en geç, 06 Eylül 2018 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, //www.ege.edu.tr web adresinde bulunan örnek başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Tıp Fakültesi Hastanesi İşçi ve Sözleşmeli Personel Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2018, 08:12
YORUM EKLE