Ege Üniversitesi Sınavsız 264 Personel Alım Yapıyorı! ( Lise, Önlisans ve Lisans )

Ege Üniversitesi yayımlamış olduğu ilanına göre, bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda ve niteliklerde personel alımı yapacağını belirtti. Yayımlanmış olan ilana göre toplamda 264 kişi alınacak. İşte detaylar.

Ege Üniversitesi Sınavsız 264 Personel Alım Yapıyorı! ( Lise, Önlisans ve Lisans )

Ege Üniversitesi 07 Mayıs 2018 tarihli yayımlamış olduğu ilanına göre, bünyesinde bulunan çalışan personel eksikliğini karşılamak amaçlı alım yapacağını belirtti. Buna göre Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde istihdam edilmek üzere KPSS b grubu puan sırası alınarak sıralama yapılacaktır. Bunun dışında adaylara sözlü veya yazılı herhangi bir mülakat yapılmayacaktır. Ayrıca alınacak personellerin giderleri özel bütçeden karşılanacaktır.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

Ege Üniversitesi bünyesine toplamda 264 kişilik kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. Buna göre alım kadroları, 200 Hemşire, 3 Fizyoterapist ve 61 farklı alanlarda Sağlık teknikeri olmak üzere toplamda 264 kişi alınacaktır.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Başvuruda bulunacak olan adaylar mutlaka başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir. Buna göre adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir sosya güvenlik kurumdan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2016 yılında Düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları gerekmektedir. 

BAŞVURULAR VE İSTENEN BELGELER:

Başvuruda bulunacak adaylar, ilanın yayımlandığı tarih itibari ile en geç 15 gün içeriinde başvuru yapmaları gereklidir. Buna göre adayların en geç 21 mayıs 2018 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir. Başvurular istenilen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır. Adaylardan aşağıdaki belgeler istenecektir.

İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı inceleyebilirsiniz.

İlanın Tam Metni

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE