Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı Yapıyor!

Düzce Üniversitesinin yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliği için sözleşmeli olarak hemşire alımı gerçekleştirecek. Sizde başvuru yapmak için ilanın devamını inceleyiniz.

Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Hemşire Alımı Yapıyor!

Devlet Personel başkanlığı tarafından 08 Eylül 2017 tarihli duyuruya göre, Düzce Üniversitesi bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak amaçlı personel alımı gerçekleştiriyor. Buna göre, Düzce Üniversitesi bünyesine sözleşmeli olarak 1 kişilik boş kadro ile Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü Mezunu, Belgelendirmek şartıyla Anestezi, Kan Bankacılığı ve Transfüzyon Merkezi ve Merkezi Sterilizasyon Ünitesi eğitimi almış olmak şartı ile Hemşire alacak. Adaylar başvuru yapabilmeleri için 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden puan almış olmaları gerekmektedir.

ADAYLARDAN ARANAN GENEL ŞARTLAR:

Düzce Üniversitesi alımını yapacak olduğu hemşire adayından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir akıl hastalığı ve sağlık problemi olmamak, mesleğine dayalı özel şartı taşımak ve 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, başvuru şartlarını taşımalarıdahilinde başvurularına başlayabilirler. Buna göre başvurular en geç 22 Eylül 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Adaylar, istenilen belgeler ile birlikte son başvuru gününe kadar Düzce Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Bunun dışında yapılacak olan başvuru şekiller kesinlikle geçerli sayılmayacaktır. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE