DSİ Sözleşmeli Personel Alacak

Devlet Su İşleri personel alımı yapıyor. Devlet Su İşleri bünyesinin çalışan ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli personel alımı gerçekleştiriyor. Sizde Devlet Su İşleri ailesine dahil olmak için haberimizin devamını inceleyiniz.

DSİ Sözleşmeli Personel Alacak
DSİ Sözleşmeli Personel Alacak
Devlet Su İşleri personel alımı yapıyor. Devlet Su İşleri bünyesinin çalışan ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli personel alımı gerçekleştiriyor. Sizde Devlet Su İşleri ailesine dahil olmak için haberimizin devamını inceleyiniz.
Devlet Su İşleri 24 Ağustos 2015 tarihli yapmış olduğu duyuruya göre sözleşmeli ilişim personeli alacak. Toplamda 10 adet bilişim persoeli alacak olan DSİ seçeceği personellerini bazı genel nitelikler dahilinde belirleyecektir. İstenilen şartlar ve nitelikler şöyledir.
GENEL ŞARTLAR (NİTELİKLER)

a. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
b.Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
c. (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak (aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 (iki) katı ödenecek pozisyonlardan biri için başvurabileceklerdir),
d.Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 (üç) yıllık, diğerleri için en az 5 (beş) yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak, (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4’üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır),
e. Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek,
f. Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
Başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularınız 24 Ağustos 2015 tarihi ile 04 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleştirmeiz gerekmektedir.
İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 21:50

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve Nur Darçın
Merve Nur Darçın - 5 yıl Önce

Çocuk Gelişimi/Erken Çocukluk Meslek Lisesi Mezunuyum. Sizinle çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Nimet Yağbasan
Nimet Yağbasan - 5 yıl Önce

Kolay gelsin Arif Molu Entüstri Meslek Lisesinden mezunum sizinle çalışmakdan çok memnun olurum saygılarımla