Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Dicle Üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanmış olan ilana göre üniversite 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar doğrultusunda alım yapılacak. İşte detaylar.

Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Dicle Üniversitesi personel alımı yapacağını belirtti. Devlet Personel başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden 29 Kasım 2018 tarihinde yayımlanmış olan ilana göre Dicle Üniversitesi hastanesinde görevlendirilmek üzere 657 Sayılı devlet memurları kanunun 4. maddesinin B maddesine göre tam zamanlı olarak çalışmak üzere 2 kişilik boş kadro ile Diğer Sağlık Personeli alımı yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Dicle Üniversitesi alımını yapacağı sağlık personeli adaylarıdan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu Haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmak, üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmuş olmak, Tüp Bebek Merkezinde 3 yıl çalışma deneyimine sahip olmak gibi nitelikler aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması le birlikte başlayabilir ve en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular, en geç 13 Aralık 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bedri kösem
Bedri kösem - 2 yıl Önce

Selam ben alc boy yapıyoruz 20 yılık tercubeli var ostalık belge var ekip istersen ekibim var dah ünce yurdışında çalışmışız telefon 05313560820