Dicle Üniversitesi En Az Lise Mezunu 50 Personel Alım İlanı

Dicle Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyon ve niteliklerde sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti. Başvuru şartları ve alım kadroları haberimizin devamında yer almaktadır.

Dicle Üniversitesi En Az Lise Mezunu 50 Personel Alım İlanı

Yayımlanmış olan ilana göre Dicle Üniversitesi bünyesindeki perosnel eksikliğini gidermek üzere farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirecek. Buna göre Dicle Üniversitesi 50 kişilik boş kadro ile Hemşire ve Diğer Sağlık perosneli alımı yapacağını duyurdu. Söz konuus ilan için adaylardan kamu Personeli Seçme Sınavı B Grubu puan türünden puan almış olmak şartı aranacaktır.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Başvuru yapacak adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Erkek adaylar için askerliğini yapmıi veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans mezunları için KPSSP3 ve Lise mezunları için KPSSP94 puan türünden puan almış olmak gibi şartlar aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilirler. Buna göre adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde yani en geç 25 Eylül 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Dicle Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta, faks veya internet yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Noter vekâleti ile müracaat kabul edilecektir. Eksik belge ile müracaat alınmayacaktır. Süresinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. İlan hakkında detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
05349301188
05349301188 - 1 yıl Önce

Bizde elektrik teknikeriyiz 4 yıldır boştayız. EKAT belgen var iş tecrübem var. Dicle üniversitesinde bize göre iş yokmu