Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı 2015
Cumhuriyet Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Cumhuriyet Üniversitesi Personel Alımları yapıyor. Cumhuriyet Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı bölümlerden mezun olmuş  adet sağlık teknikeri alacaktır. Alt kısımda verilmiş olan tablodada inceleyeceğiniz gibi pozisyona ait bir çok bölüm bulunmaktadır. Sizde Cumhuriyet Üniversitesinin bünyesine dahil olmak istiyorsanız, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, genel şartlara ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz Hastanesinde 657 Sayılı Devlet Memurlan Kanununun 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak üzere aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.
 
ALINACAK SÖZLEŞMELİ PERSONELİN KOD NO ÜNVANI ADEDİ ARANILAN NİTELİKLER 01 Sağlık Teknikeri 1 -Tıbbi Laboratuvar önlisans programından mezun olmak -Üniversite Hastanesinde analitik cihazları kullanma deneyimi olması ( PCR ve CHORUS) -( Mikrobiyoloji Laboratuvarında çalıştırılacaktır.) 02 Sağlık Teknikeri 1 -Laborant ve Veteriner Sağlık önlisans programından mezun olmak -En az 2 yıl Üniversite Hastanesinde çalışmış olmak ve aynı süre kadar sigorta primi yatırılmış olmak. 03 Sağlık Teknikeri 1 -Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.
04 Sağlık Teknikeri 1 -Anestezi, Anestezi Teknikerliği önlisans programından mezun olmak -En az 3 yıl Sağlık Kuruluşlarının Yoğun Bakım Ünitesinde çalışmış olmak ve aynı süre kadar sigorta primi yatırılmış olmak -(Anestezi yoğun bakım ünitesinde çalıştırılacaktır.) 05 Sağlık Teknikeri 1 -Anestezi, Anestezi Teknikerliği önlisans programından mezun olmak -En az 5 yıl Sağlık Kuruluşlarının Yoğun Bakım ve Ameliyathanesinde çalışmış olmak, aynı süre kadar sigorta primi yatırılmış olmak 06 Sağlık Teknikeri 1 -Patoloji Laboratuvar, Patoloji Laboratuvar Teknikleri önlisans programından mezun olmak - Üniversite Hastanesinde çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek 07 Sağlık Teknikeri 1 -Radyoterapi önlisans programından mezun olmak -En az 6 ay Kamu Hastanelerinin
Radyoloji veya Onkoloji bölümünde çalışmış olmak ve aynı süre kadar sigorta primi yatırılmış olmak 08 Sağlık Teknikeri 2 -Fizik Tedavi, Fizyoterapi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Hidroterapi önlisans programlarının birinden mezun olmak 09 Sağlık Teknikeri 1 -Odyometri veya Odiometri önlisans programlarının birinden mezun olmak
1-Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır. 2-2014 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, Adayların KPSSP93 puanı esas alınacaktır. 3-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
4-Başvuracak adayların durumunun; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin
 
"Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmes  esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kuramlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler. ' ' hükmüne uygun olması .
5-Gerçeğe aykırı belge verenler veya beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecek, idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.
6-Müracaatlar ilanın gazetede yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde Cumhuriyet Üniversitesi resmi internet sayfası www.cumhuriYet.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek Personel Dairesi Başkanlığınca onaylanmış) Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta,Fax ve internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
7-Atanmaya hak kazanan adayların isimleri başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 5 (beş) gün içerisinde www.cumhuriyet.edu.tr adresinden ilan edilecektir.
Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır. İstenilen Belgeler: a)Başvuru Formu b)2014 KPSS sonuç belgesi c)Öğrenim Belgesi d)Çalışma şartı aranan ünvanlar için sağlık kuruluşlarından alınacak çalışma veya deneyim belgesi ile sigorta prim dökümü
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 13:10

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE