Çukurova Üniversitesi 38 Sözleşmeli Personel Alım İlanı İptal Oldu!

Çukurova Üniversitesinin geçen ay alımını yapacak olduğu 38 sözleşmeli personel alım ilanı son yapılan duyuruya göre iptal oldu! İşte yapılan duyuru şöyledir.

Çukurova Üniversitesi 38 Sözleşmeli Personel Alım İlanı İptal Oldu!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 24 Temmuz 2017 tarihli yapılan Çukurova Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı ile bir çok aday başvuru yapmıştı. Duyuruda Çukurova Üniversitesi bünyesine farklı pozisyonlar ile en az lise mezunu olmak şartı ile sözleşmeli personel alım yapıyordu. Ancal 13 Eylül 2017 tarihli yenide naypılan duyuru ile Çukurova Üniversitesi alımının iptal ettiğini duyurdu. İlanının sonunda ise ilerleyen günlerde tekrardan alım yapacağını belirtti. İşte Çukurova Üniversitesi tarafından yapılan duyuru şöyledir;

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI İPTALİ

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan esaslar ve 5620 sayılı Kanun ve 06/06/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Balcalı Hastanesi Başhekimliğinde istihdam edilmek üzere 24 Temmuz 2017 tarihinde, ilan edilen 38 (Otuzsekiz) adet Sözleşmeli Personel alım ilanımız görülen lüzum üzerine iptal edilmiştir.

İlgili ilanımız daha sonra tekrar yayımlanacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE