Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 137 Personel Alımı Sona Seriyor!

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Başvurularda son günlere gelindi ve henüz başvuru yapmamış olan adaylar için detaylı bilgiyi haberimizin devamında vermekteyiz.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 137 Personel Alımı Sona Seriyor!

Geçtiğimiz günlerde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinde bir ilan yayımlamıştı. Yayımlanan ilana göre Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesine toplamda 137 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek. Haberimizin devamında sizlere ilan hakkında detaylı bilgiler veriyor olacağız.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesine toplamda 137 kişilik boş kadro ile, 101 Hemşire, Lisans Mezunu 1 Diğer Sağlık Personeli, Ön Lisans mezunu 31 Sağlık Teknikeri, Lise Ön Lisans ve Lisans mezunu 3 Büro Personeli ve Ön Lisans mezunu 1 Gemi Adamı olmak üzere toplamda 137 kişilik boş kadro ile personel alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adayların başvuru yapabilmeleri için, 657 Sayılı Devlet Memurları kanununda 48. maddesindeki belirtilen şartlara göre, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak ve 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSp93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi personel alımı başvurularına 19 Ağustos 2018 tarihi itibari ile başlamışlardı. Ancak adaylar başvurularını en geç 03 Eylül 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularını, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için ve yayımlanan ilana ulaşmak için Buraya Tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2018, 11:17
YORUM EKLE