Çanakkale 18 Mart Üniversitesi ( ÇOMÜ ) 135 Personel Alımı Yapılacak

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için 135 kşilik boş kadro ile alım yapacağını belirtti. Haberimizin devamından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi ( ÇOMÜ ) 135 Personel Alımı Yapılacak

Üniversite hastanesinin bünyesinde ya da okulun Rektöründe görevlendirebilecek birimlerinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’na değişik 4.maddesi (B) fıkrası uyarınca 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürüklüğe konulan Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar’ın 2. Maddesi doğrultusunda sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI:

Üniversite bünyesinde çalışacak olan personellere ilişkin belirlenen şartlar. T.C vatandaşı olmak, 657 sayılı kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıma, Erkek adayların askerlik hizmetlerini bitirmiş olması, 657 sayılı Kanunun 53. Maddesi hükümleriyle saklı kalmak kaydıyla, akıl hastalığı bulunmaması, SGK üzerinden emeklilik ve ya yaşlılık primleri almamış olamak ve 2016 ylılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme sınavından puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURU İÇİN İSTENİLEN BELGELER

  • Öncelikle internet sitesi üzerinden verilen başvuru formu
  • Diploma veya geçici mezuniyet belgesi
  • Fotoğraf (1 Adet)
  • 2016 KPSS Sonuç Belgesi
  • Kimlik Fotokopisi
  • Askerlik için belge
  • Aranan niteliklere sahip olunduğu sertifika

Başvurular internet üzerinden yapılacak olup adayların belirtilen başvuru şartlarına uymadığı tespit edilirse başvuruları geçersiz sayılacağı belirtildi. Yapılan personel alımı başvurularının tarihleri açıklanmaz ilken İşin Olsa sitesi olarak tarihler hakkında yapılacak olan güncelleme konusunda sizlere eşzamanlı bir şekilde sunacağız.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2018, 16:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammet
Muhammet - 3 yıl Önce

Alımlar nerden yapılıyor

bahtiyar
bahtiyar - 3 yıl Önce

askerlik için tecilli olması yetiyo mu yoksa tek şart olarak ilişigin kalmaması mı gerekiyor

Esra
Esra - 3 yıl Önce

Başvuru yapacağımız internet adresi nedir?? Ve belgeleri nasıl ulastiracagiz??