Boğaziçi Üniversitesi KPSS Puanı İle 5 Kamu Personeli Alacak

Boğaziçi Üniversitesi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere 5 sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. İşte detaylar ve başvurular.

Boğaziçi Üniversitesi KPSS Puanı İle 5 Kamu Personeli Alacak

Razmi Gazete'de yeni bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilana göre Boğaziçi Üniversitesi personel alımı yapacak. Yayımlanmış olan ilana göre Boğaziçi Üniversitesi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda alım yapacağını belirtti. Bu kapsamda Boğaziçi Üniversitesi bünyesine sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını ifade etti.

ALIM YAPILACAK KADROLAR NEDİR?

Boğaziçi Üniversitesi toplamda 5 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını belirtmiş olup, 1 Sistem Yöneticisi, 1 Bilgi Güvenliği Yöneticisi, 1 proje Yöneticisi, 1 Web Uygulamaları yazılım Geliştirme Uzmanı alımı yapılacak.

BAŞVIURU ŞARTLARI NEDİR?

Boğaziçi Üniversitesi adaylardan genel olarak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ike ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kamu haklarından mahrum blulunmamak, yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek şartları aranır.

KPSS VE YDS ŞARTI VAR!

Adayların genel ve özel nitelikleri taşıyor olmaları dahilinde giriş sınavına katılabilmeleri için ve sınav için değerlendirmede iyi bir sırada yer almak için 2018 ve 2019 yıllarında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında (KPSS) KPSSP3 puanı ile son beş yıl içinde yapılan İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavına (sınavlarına) girmiş olması gerekmekte olup, yazılı ve sözlü sınavlara çağrılacak adayların belirlenmesinde; KPSS P3 puanının %70’i ile YDS veya denkliği kabul edilen Yabancı Dil Sınav puanının %30 u alınarak oluşturulacak olan toplam puan temel alınacaktır.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına 13/09/2019 ile 07/10/2019 tarihleri arasında “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru” Linkindeki (//apps2.boun.edu.tr/sozlesmeli-bilisim-personel) bilgiler doldurularak, 07/10/2019 tarihi 18:00’a kadar yapılacaktır (ilan başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir)

İlanın tam Metni

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2019, 12:49
YORUM EKLE