Belediye'ye Eğitmen ( Sınıf Öğretmeni ) Alım İlanı Yayımlandı!

Çiçekdağı Belediye Başkanlığı yayımladığı ilana göre bünyesinde bulunan personel ihtiyacını karşılamak üzere eğitmen alımı yapacağını ilan etti. İşte detaylar.

Belediye'ye Eğitmen ( Sınıf Öğretmeni ) Alım İlanı Yayımlandı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından cuma günü yayımlanmış olan ilana göre Çiçekdağı Belediyesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için lisans mezunu olan eğitmen alacağını ilan etti. Bu kapsamda adaylardan, Sınıf Öğretmenliği / Lisans mezunu olmak şartı aranacaktır. 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Adayların söz konusu ilana başvuru yapabilmeleri için, 657 sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Son başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak, Kırşehir Çiçekdağı da 5 yıldır ikamet ediyor olmak, Sınıf öğretmenliği bölümü mezunu olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek gibi şartlar aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, öncelikle belirtilen nitelileri taşıyor olmaları gerekmektedir. Sondarınsa ise başvurular en geç 24 Haziran 2019 tarihine kadar istenen belgeler ile birlikte şahsen belediye ye yapılacaktır. Başvurular en geç 17:00 a kadar Çiçekdağı Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ ne şahsen müracaat edeceklerdir. ilan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE