Balıkesir Üniversitesi Lise ve Ön Lisans Mezunu Sağlık Personeli Alım İlanı Yayımladı!

Balıkesir Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Yayımlanan ilana göre Balıkesir Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek üzere farklı pozisyonlarda Sağlık Personeli alımı yapacağını belirtti. İşte detaylar.

Balıkesir Üniversitesi Lise ve Ön Lisans Mezunu Sağlık Personeli Alım İlanı Yayımladı!

Yayımlanmış olan ilana göre Balıkesir Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını belirtti. Buna göre Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde istihdam edilmek üzere toplamda 18 kişilik boş kadro ile Sağlık Personeli Alımı yapacak.

Sözk onusu ilan ile Balıkesir Üniversitesi Lise Mezunu 15 Hemşire ve Ön Lisans mezunu 3 Diğer Sağık Personeli alımı yapacak. Adayların bu pozisyonlara başvuru yapabilmeleri için belirtilen eğitim seviyesinde eğitimlerini tamamlamaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Balıkesir Üniversitesi adaylardan 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Nöbet usülü çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Belirtilen eğitim seviyesinde eğitimlerini tamamlamış olmak ve 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94 ve Ön Lisans mezunları için KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilirler. Buna göre adaylar abaşvuru için 15 günlük süre verilmiş olup adaylar başvurularını en geç 15 Ekim 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Balıkesir Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta, faks veya internet yoluyla yapılan müracaatlar ile süresinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. Eksik belge ile başvurular kabul edilmeyecektir. İlan hakkında detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 15:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zübeyde
Zübeyde - 2 yıl Önce

İşin olsayi beğeniyle takip ediyorum sizler 115 hemşire yazmışsınız uygulamayi tikladigimizda 15 yazıyor