Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel alımı yapıyor. Atatürk Üniversitesi bünyesinde barındırmak üzere, Meslek Lisesi Hemşirelik bölümünden mezun olmuş 12 adet Sözleşmeli Hemşire Alacaktır. Ödenecek Brüt Ücret ise 1.915.43 Türk Lirasıdır.Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde, genel şartlara, özel şartlara, başvuru sırasında istenilen belgelere ve genel bilgilere ulaşarak başvuruda bulunabilirsiniz. ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ (4/B SÖZLEŞMELİ ORTAÖĞRETİM MEZUNU HEMŞİRE ALIM İLANI) Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü'nde (giderleri jjzel bütçe gelirlerinden karşılanmak üzerel 657 Sayılı D.M.K 'nın 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı kararnameye ekli değişikliklere göre aşağıda belirtilen unvan ve sayıda, yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın, 2014 Ortaöğretim KPSSP94 puan üstünlüğü esas alınarak yapılacak sıralamaya göre alım yapılacaktır. Birim Unvan Adet Aranan Nitelikler Ödenecek Brüt Ücret Sağ.Arş.Uyg.Mrk. Hemşire 12 Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü 1.915,43 Türk Lirası (Ortaöğretim) Mezunu Olmak

Genel Şartlar: 1- Başvuracak adayların 657 Sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak. 2- Adayların başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak. 3- Herhangi bir kurumda 4/B Sözleşmeli Personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler, fesih tarihinden itibaren 1 (Biri yıl geçmedikçe başyuru yapamazlar. 4- Belirlenen brüt sözleşme ücretinin dışında herhangi bir ek ödeme yapılmayacaktır.

Özel Şartlar: 1- Hemşirelikte Etik ve iletişim Sertifika Programına Katılmış Olmak ve Belgelendirmek. Müracaatlar, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. www.atauni.edu.tr/#birim=personel-daire-baskanliai sitesinde hazırlanan başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmekte olup, postayla- kargoyla yapılacak başvurular kesinlikle geçersiz sayılacaktır. Sonuçlar, başvuru bitim tarihini takip eden 5 işgünü içinde www.atauni.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

Başvuru İçin Gerekli Evraklar: 1- Nüfus Cüzdan Fotokopisi 2- Diploma/ Geçici Mezuniyet Belgesi Fotokopisi , 3- 2014 KPSS Ortaöğretim Sonuç Çıktısı 4- Personel Daire Başkanlığının Web Adresinden Temin Edilecek Başvuru Formu

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE