Atatürk Üniversitesi 152 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Atatürk Üniversitesi personel alım gerçekleştiriyor. Yayımlanmış olan ilana göre farklı pozisyonlarda toplamda 152 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak alım yapılacak. İşte detaylar.

Atatürk Üniversitesi 152 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre Atatürk Üniversitesi bünyesindeki perosnel eksikliğini karşılamak için farklı pozisyonlarda sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek. Buna göre başvuru yapacak adaylar için başvuru şartları ve diğer detaylar hakkında bilgiyi haberimizde paylaşıyor olacağız.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACKA?

Atatürk Üniversitesi bünyesine 152 kişilik boş kadro ile, Lise mezunu 40 Hemşire ve 5 Radyoloji teknisyeni, Ön Lisans mezunu 5 Anestezi Teknikeri,25 Radyoloji Teknikeri ve 6 Laborant alacak. Lisans mezunu ise, 6 Hemşire, 3 Fizyoterapist, 4 Eczacı, 2 psikolok ve 2 Diyetisyen olmak üzere toplamda 152 personel alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adayların başvuru yapabilmeleri için, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, yapılacak Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, Ayrıca Eczacı poziyonu için adaylardan KPSS Şartı aranmayacaktır.

Ayrıca yukarıda belirtilen bölümlerden mezun olmuş olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak ve belirtilen özel şartları ilk günden beri taşıyır olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilir ve en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adayların en geç 27 Ağustos 2018 tarihine kadar başvuru yapmş olmaları gerkemktedir. Başvurular mesai saati bitimine kadar Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü’ne yapılacaktır. Başvurular haftasonu ve bayram tatili süresince de alınacaktır. 

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 00:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
gulizarc
gulizarc - 3 yıl Önce

Atauniye bir önceki hemşire alımlarında 4bli olarak girdim aklınızdaki sorular için bana ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için google ye vekalet vererek iş başvurusu yaparak nasıl başvuru yapabileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aklınızdaki sorular içinde bana ulaşabilirsiniz.

Seyma
Seyma @gulizarc - 3 yıl Önce

Nasıl yapacagız vekaleten basvuruyu gülizar hanıl

Şeyma
Şeyma @gulizarc - 3 yıl Önce

Pardon istenen belgeler arasinda web sitesi uzerinden hazirlanacak basvuru formu diyor linke tiklayip siteye baktim ama oyle bir form yok. Acaba siz forma nasil ulasmistiniz.

Sena aydın
Sena aydın - 3 yıl Önce

Ankara değil Atatürk üniversitesi olacak. Yanlışı düzeltin

Sinan
Sinan - 3 yıl Önce

Aklınız varsa atauniye gelmeyin memleketinizde asgari ücret alın buraya gelmeyin

eda
eda - 3 yıl Önce

gulizarc nasıl bir hastane ?çalışma koşulları maaşı? Ve kaç puanla ne olarak girdin

selami
selami - 3 yıl Önce

Eczacı kadrosu için NİÇİN kpss şartı yok? İlginç yine aynen Cumhuriyet Ünviversitesi olayı gibi mi?