Artvin Hopa Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre Artvin Hopa Belediyesi sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştiriyor. İşte başvuru şartları.

Artvin Hopa Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı
Artvin Hopa Belediyesi, Devlet personel Başkanlığı sitesinde 08 Mayıs 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusunda personel alımı yapacağını belirtti. Alımlar tam zamanlı sözleşmeli olarak yapılacak. Artvin Hopa Belediyesi Teknik personel sınıfında, 1 adet Harita Mühendisi ve 1 adet Bilgisayar Mühendisi olmak üzere toplamda 2 adet tam zamanlı sözleşmeli personel alacak. Başvurular, 10 Mayıs 2017 tarihi ile 16 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Son Başvuru günü saat 17:00 a kadar adaylar, Artvin Hopa Belediyesi Yazı işleri müdürlüğüne yapmaları gereklidir. Adaylar şahsen başvuru dışında yapacakları diğer yollar ile başvurular kesinlikle geçersi sayılacaktır. 

Adaylardan başvuru esnasında, sağlık raporu, nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi, adli sicil belgesi, erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak veya askerlil ile ilgisi bulunmamak, son altı ay içerisinde çekilmiş olan 2 adet vesikalık fotoğraf, öğrenim durumunu gösteriri belgenin aslı veya fotokopisi, adaylar tarafından dolduralacak olan başvuru formu ile başvurularını gerçekleştirecekler.

Adaylar, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık durumu olmamak, en az altı ay içerisinde artvin il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, 5 yıl mesleki deneyimi olmak, yapılacak olan sözlü sınavca başarılı olmak, GPS ve total cihazlarını kullanabilmek, askerlik ile ilişkisi bulunmamak,başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını oldurmamış olmak şartları aranacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE