Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı!

Ankara Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti. Buna göre başvuru şartları ve diğer bilgiler haberin devamında yer almaktadır.

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı!

Ankara Üniversitesi personel alımı yapacağını belirtti. Ankara Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre Ankara Üniversitesi bünyesindeki 3 kişilik boş kadroya göre Veteriner Hekim alımı yapıyor. Adaylar 657 Sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlara göre ve Kamu personeli seçme sınavı şartına göre belirlenecektir.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:

Ankara Üniversitesi bünyesine alımını yapacak olduğu boş kadro için adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2016 yılında Yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından B Grubu puan durumuna göre KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartları aranacak.

Ayrıca genel nitelikler dışında özel olarak, Veteriner Fakültesi mezunu olmak, 01.01.1982 ve sonrası doğumlu olmak, Veteriner Cerrahi ve/veya Veteriner Doğum ve Jinekoloji alanında en az 3 yıl tecrübeli olmak ve bu tecrübeyi belgelendirmek ve Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dışkapı Yerleşkesi ve/veya Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Eğitim-Öğretim Araştırma ve Uygulama Çiftliğinde görev yapacak olmak.

BAŞVURULAR:

Ankara Üniversitesi personel alımı başvuruları 08 Ocak 20178 tarihinde başlayacak olup, adaylar başvurularını en geç 22 Ocak 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular, son başvuru günü mesai saati bitimine kadar şahsen yapılması gerekmektedir. İlgili açıklama ve detaylar Ankara Üniversitesinin resmi internet sitesi olan //personeldb.ankara.edu.tr adresinde yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2018, 11:28
YORUM EKLE