Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

Ankara Üniversitesi personel alımı yapacak. Ankara Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak adına farklı pozisyonlarda ve farklı niteliklerde toplamda 50 adet Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecektir. Sizde Ankara Üniversitesi bünyesine dahil olmak için haberimizin devamını inceleyiniz.

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak

Ankara Üniversitesi 29 Ağustos 2015 tarihli yapmış olduğu duyuruya göre bünyesine Sözleşmeli Personel Alacak. Ankara Üniversitesi alacağı personellerinde değerlendirmek adına KPSS puan sisteminden KPSSP93 puan sistemine göre sıralama yapacaktır. Sizde Ankara Üniversitesi iş başvurusunda bulunmak için, istenilen niteliklere uygun aday olmanız gerekmektedir. İstenilen nitelikler ve kadroar şöyledir.

- Lisans düzeyinde eğitim veren Hemşirelik bölümünden mezun olmak, 01.01.1985 ve sonrası doğumlu olmak şartı ile 45 adet Sözleşmeli Hemşire,

-  Meslek Yüksekokullarının patoloji laboratuar teknikleri programından mezun olmak ve “Dijital Patoloji Görüntü Tarama ve Analiz Sertifikası” sahibi olmak şartı ile 1 adet Diğer Sağlık Personeli (Patoloji Teknikeri), 

-  Meslek Yüksekokullarının patoloji laboratuar teknikleri programından mezun olmak şartı ile 1 adet Diğer Sağlık Personeli (Patoloji Teknikeri), 

- Meslek Yüksekokullarının fizyoterapi programından mezun olmak şartı ile 1 adet Diğer Sağlık Personeli (Fizyoterapi Teknikeri), 

- Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümünden mezun olmak, 01.01.1980 ve sonrası doğumlu olmak şartı ile 2 adet Diğer Sağlık Personeli (Sağlık Teknikeri)

Olmak üzere toplamda 50 adet Sözleşmeli personel alınacaktır.

GENEL NİTELİKLER:

- 2015 Kamu Personel Seçme Sınavında B Grubuna girmiş olmak,

- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli aylığı almamak ve emekli olmamak,

-  Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

- Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.

BAŞVURULAR

Başvuruda bulunacak olan adaylar, Başvurularını 31 Ağustos 2015 tarihi ile 14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular ve ayrıntılı bilgi //personeldb.ankara.edu.tr adresinde yer almaktadır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE