Ankara Üniversitesi Sözleşmeli 112 Personel Alacak

Ankara Üniversitesi personel alımı yapıyor. Ankara Üniversitesi bünyesinin personel ihtiyacı için farklı pozisyonlarda ve farklı niteliklerde 112 personel alacak.

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli 112 Personel Alacak
Ankara Üniversitesi 30 Eylül 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesndeki personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda ve niteliklerde toplamda 112 Sözleşmeli Personel alacak. Alınacak adaylardan KPSS puan şartı aranacaktır. Alım şartları, kadrolar ve başvuru bilgileri şöyledir;

KADROLAR:

98 Adet Hemşire,
7 adet Diğer Sağlık Personeli (Tıbbi Görüntüleme Teknikeri),
3 adet Diğer Sağlık Personeli (Anestezi Teknikeri),
1 adet Diğer Sağlık Personeli (Fizyoterapi Teknikeri),
1 adet Diyetisyen,
2 adet Çözümleyici,

Olmak üzere toplamda 112 adet Sözleşmeli Personel alınacaktır.

GENEL ŞARTLAR:​
  • 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki verilen şartları taşıyan adaylar,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan veya yaşlı aylığı almıyor olan adaylar,
  • Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS (B) grubu sınavı KPSSP3 puanı bulunmak, Ön lisans mezunları için 2014 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSSP93 puanı bulunmak.
  • Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir
  • Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 14 Ekim 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Resmi internet sitesindeki formu indirerek gerçekleştirlecektir. Ayrıca Buraya Tıklayarak ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE