Ankara Üniversitesi 204 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı! KPSS'li KPSS'siz

Ankara Üniversitesi yayımlamış olduğu ilanına göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 204 kişilik boş kadro ile alım yapacağını belirtti. Başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde yer almaktadır. İşte detaylar.

Ankara Üniversitesi 204 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı! KPSS'li KPSS'siz

Ankara Üniversitesi personel alımı yapacağını belirtti. İlgili İlan Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olup, adaylar için başvuru şartları, kadro bilgileri ve başvuru tarihleri duyuruldu. Buna göre Ankara Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda ve niteliklerde toplamda 204 kişilik kadro ile alım yapacğaını belirtti. Üstelik yayımlanmış olan ilana göre adaylardan bazı kadrolar için KPSS şart aranacak ve baazı kadro için KPSS şart ıaranmıyacaktır.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

Ankara Üniversitesi bünyesine toplamda 204 kişilik kadro ile, 164 Hemşire, 6 Sağlık Teknikeri, 3 Eczacı, 4 Fizyoterapist, 3 Sosyal Çalışmacıi 2 Çocuk Gelişimci, 2 Biyolog,  3 Diyetisyen, 5 Röntge teknisyeni ve 8 Diğer Sağlık Personeli pozisyonlarında alım yapacağını belirtti. Buna göre en az lise mezunu olmak şartı ile Önlisans ve Lisans mezunu adaylar alınacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Ankara Üniversitesi alımını yapmaya planladığı 204 kişilik kadro ile adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından, Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan şart ıaranacaktır. Ayrıca Eczacı pozisyonu için adaylardan KPSS şartı Aranmıyacaktır.

BAŞVURULAR:

Ankara Üniversitesi 204 personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularına ilan yayımlandığı tarih itibari ile başlayabilirler. Buna göre adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Söz konusu ilana başvurular en geç 08 Mayıs 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvurular istenilen belgeler ile birlikte Ankara Üniversitesine şahsen yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayarak İlanın tam metnini inceleyebilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Güney
Güney - 2 yıl Önce

Ben iş başvurusu yapamadım neden aceba bana bi yardım edebilirmisiniz