Ankara Üniversitesi 112 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Ankara Üniversitesi tarafından hazırlanan ilana göre toplam 112 sözleşmeli personel alımının yapılacağı duyuruldu. İşte başvuru şartları ve detayları.

Ankara Üniversitesi 112 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak
Ülkemizin en iyi üniversitelerinden bir tanesi olan Ankara Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alım ilanları yayımlamaya devam ediyor. Buna göre Ankara Üniversitesi kadrolu personel alımları gerçekleştirdiği gibi sözleşmeli personel alımları da yapmaktadır. Ankara Üniversitesi tarafından hazırlanan ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığı tarafından duyurulan bildiriye göre toplam 112 sözleşmeli personelin alınacağı duyuruldu.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Ankara Üniversitesi toplam 112 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Peki alınacak olan bu personeller hangi pozisyonlarda çalışacak? Yayımlanan bildiriye göre;

Hemşire - 98 Personel
(01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak.)
Tıbbi Görüntüleme Teknikeri - 7 Personel
(01.01.1981 ve sonrası doğumlu olmak)
Anestezi Teknikeri - 3 Personel
(01.01.1981 ve sonrası doğumlu olmak)
Fizyoterapi Teknikeri - 1 Personel
(01.01.1981 ve sonrası doğumlu olmak)
Diyetisyen - 1 Personel
(01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak)
Çözümleyici - 2 Personel

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonların yanlarında toplam kaç personel alımının yapılacağı da duyurulmuştur. Bu personel kadroları için yaş şartı önemli olduğundan dolayı Ankara Üniversitesi yaş şartı hakkında da duyuru yaptı. Pozisyonlar için ne kadar yaş şartı arandığı ise yine yukarıda belirtilmiştir.
Sizlerde Ankara Üniversitesinde istihdam etmek istiyorsanız üniversitelerin lisans ya da önlisans bölümlerinden mezun olmanız gerekmekte olup başvurular için Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığı tarafından duyurulan resmi bildiriyi incelemeniz gerekmektedir. Söz konusu resmi bildiri için aşağıda ki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Resmi Bildiri İçin Tıklayınız
Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 13:12

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE