Ankara DOB Sözleşmeli Personel Alacak

Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Alımlar Ankara'da yapılacak olup alım şartları aşağıdaki gibidir.

Ankara DOB Sözleşmeli Personel Alacak
Ankara Devlet Opera ve Balesi sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Devlet Personel Başkanlığının 15 Kasım 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacı için Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 Orkestra Sanatçısı (Bas Trombon) alımı yapacak. 

Adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki A bendindeki 1,2,3,4,5,6 ve 7. numaralı şartları taşımak şartı ve Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olma şartı aranacaktır. 

Başvuruda bulunacak adaylar, Diploma Öğrenği, Özgeçmiş, Nufüz Cüzdan Fotokopisi ve Başvuru dilekçesi ile en geç 24 Kasım 2016 perşembe günü mesai saati bitimine kadar Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün Orkestra Müdürlüğüne şahsen yapmaları gerekmektedir.  Ayrı ilanın tam metninden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE