Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Bugün Son!

Anadolu Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlamıştı. Yapılan duyuruya göre alım başvuruları bugün sona eriyor. Başvuru şartları ve diğer bilgileri hatırlayacak olursak şöyledir.

Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Bugün Son!
Anadolu Üniversitesi Mart ayının ortasında sözleşmeli personel alım duyurusu yapmıştı. Duyuru Devlet Personel başkanlığı tarafından yapılmış olup, duyura göre alım başvurularının bugün son günü. Başvuru yapmak isteyen adaylar için son gün! Anadolu Üniversitesi 3 adet sözleşmeli personel alımı gerçeklştiriyor. Adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacak olup geçerlilik yılı 2016 yılıdır. Buna göre adayların B gurubu KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekmektedir. Bunun dışında kpss puanının ,%70 i göz önüne bulunduralacak olup diğer %30 luk ordan ise Yabancı dil sınavının ortalaması alınacaktır. Buna göre adaylar Anadolu Üniversitesi tarafından sınava tabii tutulacaklardır.

Hangi Şartlara göre alım yapılacak ?

Anadolu Üniversitesi 3 kişilik boş kadro ile Bilişim personeli adaylarına Ücret tavanının 2 katı kadar maaş verecek ve Tam zamanlı çalıştıracaktır. Adaylar ilandaki genel şartları ve Özel şartları taşımak zorundadır. Anadolu Üniversitesi alım yapacağı personelleri için, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyan adaylar, Fakültelerin dört yıllık bölümlerinden mezun olmuş olmak ve bunlar dışında bazı genel ve özel şartlar aranmaktadır. Ayrıca adayların yapılacak sınava girebilmeleri için mutlaka bütün şartları taşımaları gerekmekedir. 

Başvuru yapacak adaylar en geç 29 Mart 2017 tarihi yani bu gün başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular,  Anadolu Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı - Yunusemre Kampüsü Eskişehir adresine şahsen veya son başvuru tarhihine kadar üniversiteye ulaşacak şekilde posta yolu ile yapılacaktır. İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız. 
Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2017, 00:06

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE