Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Kaloriferci Alımı Yapacak

Adalet Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere sözleşmeli kaloriferci alımı yapacak. Alım detayları ve başvuru şartları belli oldu.

Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Kaloriferci Alımı Yapacak
Adalet Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna sözleşmeli kaloriferci alımı yapacağını duyurdu. İlana başvuracak olan adaylarda aranan şartlar belirlendiği gibi başvuru detayları hakkında da tüm bilgiler bildiride verildi. Adalet Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda sözleşmeli kaloriferci alımı yapacak.

Kaç Kişi Alınacak

Adalet Bakanlığı ilan ettiği bildiri ile çok sayıda kaloriferci alımı yapacağını duyurdu. Peki toplam kaç kişi alınacak. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan bildiri ile Adalet Bakanlığının kendi bünyelerinde sözleşmeli kaloriferci pozisyonda çalışmak üzere toplam 8 personel alımı yapacağı öğrenildi.

Başvuru Şartları

Adalet Bakanlığı bünyesinde kaloriferci olarak istihdam etmek isteyen adayların Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olması ve bu sınavdan 70 puan alması gerekmektedir. Başvuru yapan adaylar Adalet Bakanlığı bünyesinde sözlü ve yazılı sınavlara tabii tutulacak olup ilana uygun personeller Bakanlık bünyesinde sözleşmeli olarak çalışmaya başlayacak. Başvuru yapmak, detayları öğrenmek ve nitelikler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen adayların aşağı da yer alan resmi bildiriyi takip etmeleri ve Adalet Bakanlığı tarafından hazırlanan sayfada ki bilgileri incelemesi gerekmektedir.

Resmi Bildiri İçin Tıklayınız

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abuzer
Abuzer - 5 yıl Önce

Ben orta okul mezunuyum yaşımda geçiyor ben giremiyekmiyim

hasan keskın
hasan keskın - 5 yıl Önce

kalorıfer belgem var calışmak ısterım

cesim Durak
cesim Durak - 5 yıl Önce

Benim iki tane belgem var ilkokul mezunyom çalışmak istiyorum

Oğuz
Oğuz - 5 yıl Önce

Yalnız şunu unutmayın 15 temmuz darbe gecesi bu ülkeyi savunanların içinde ortaokul mezunlarıda vardı bu şekilde ayrımcılık yapılmasını şiddetle kınıyorum

Oğuz
Oğuz - 5 yıl Önce

Yalnız şunu unutmayın 15 temmuz darbe gecesi bu ülkeyi savunanların içinde ortaokul mezunlarıda vardı bu şekilde ayrımcılık yapılmasını şiddetle kınıyorum

Yilmaz
Yilmaz - 5 yıl Önce

Arkadaslar benim yetkili belgem var orta okul mezunuyum acik lise de okudum ama neden giremiyorum yas kurtariyor

Ben Mehmet emin
Ben Mehmet emin - 5 yıl Önce

10yildir kalorifer belge var isimden tecrübe yüksek tl05549897488

Nusret
Nusret - 4 yıl Önce

Ben lise mezunuyum belge de var ama Türkiyede cumhuriyetinde bir eksikliğim var Ankarada dayım yok torpillll