2016 KPSS İle En Az Lise Mezunu 195 Personel Alımı Başvuru Süreci Bitiyor! Mersin Üniversitesi

Mersin Üniversitesi geçtiğimiz günlerde bünyesine personel alımı yapacağını belirtmişti. Yayımlanan ilana göre başvurular 15 gün önce başlamış olup artık sona ermektedir. Peki Kimler başvuru yapabilir? Nasıl Başvuru yapılır? İşte detaylar.

2016 KPSS İle En Az Lise Mezunu 195 Personel Alımı Başvuru Süreci Bitiyor! Mersin Üniversitesi

Ülkemizde bulunan üniversiteler devamlı olarak kamu ilanları yayımlamakta ve adaylar başvuru şartlarına göre başvurularını gerçekleştirmektedirler. Bu yazımızda sizler için Mersin üniversitesi personel alım ilanı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Söz konusu olam Mersin Üniversitesi 195 personel alımı başvuruları geçtiğimiz günlerde başlamış olup artık sona ermektedir. Hala başvuru yapmamış olan adaylar veya başvuru işlemini tamamlamamış olan adaylar için son şans!

ALIM POZİSYONLARI NELERDİR?

Mersin Üniversitesi 195 kişilik boş kadrosu ile, 153 hemşire, 39 Farklı kadrolada Sağlık Teknikeri, 2 Diğer Sağlık personeli ve Sağlık Meslek Lisesi mezunu Diğer Sağlık Personeli olmak üzere toplamda 195 kişi alınacak. Ayrıca bu pozisyonlara en az lise mezunu olmak kaydı ile, önlisans mezunu ve Lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecekler.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İlgili boş pozisyonlara başvuru yapacak adaylar mutlaka başvuru şartlarını taşımaları şarttır. buna göre adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Yapılacak güvenlik ve arşiv araştırmasında olumlu sonuç alabilmek, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Alımı yapılacak pozisyon için eğitimini tamamlamış olmak nitelikleri aranacak.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

İlgili ilan 19 Nisan 2018 tarihinde yayımlanmıştı. Başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış oluo en geç 15 gün içerisinde yapılması gerekiyordu. Bu sebeple hala başvuru yapmamış olan veya başvuru işlemini tamamlamamış olan adaylar en geç 03 Mayıs 2018 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlgili ilana başvurular istenilen belgeler ile birlikte Mersin Üniversitesi'ne şahsen başvuru yapılması gereklidir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 15:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Konaklı
Konaklı - 3 yıl Önce

Lan var mı yok mu sağlık sağlık sağlık, hiç mi başka personel ihtiyacı yok bu ülkenin

Furkan kocaman
Furkan kocaman - 3 yıl Önce

Peki bu başvurunun sonuçlarını nasıl ve ne zaman öğrenebiliriz

After
After - 3 yıl Önce

Peki sonuçları nereden ve ne zaman öğrenebiliriz