13 Kuruma 118 Sözleşmeli Memur Alımı Yapılacak! Başvurular Devam Ediyor!

Devlet Personel Başkanlığı 13 kamu kurumuna çok sayıda sözleşmeli personeller alacak. Buna göre işin olsa haberimizde alımlara ilişkin başvuru detaylarını aktarıyoruz.

13 Kuruma 118 Sözleşmeli Memur Alımı Yapılacak! Başvurular Devam Ediyor!

Çok sayıda sözleşmeli memur alımı!

Kamu kurumlarına kadrolu ve sözleşmeli personel alımları devam ediyor. Alımları devam eden ilanlara göre 13 kamu kurumu 118 sözleşmeli memur alımı yapacak. Alım yapılacak kurumlarda hangi kadrolarda başvurular yapılacak? Başvuru şartları neler işte detaylar!

HANGİ KURUMLAR MEMUR ALIMI YAPACAK

Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden açıklanan memur alım ilanlarına göre Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, İstanbul Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, İstanbul Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, Balıkesir Üniversitesi, Türkiye SU Enstitüsü, Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sinop İl Özel İdaresi, Kahire Büyükelçiliği, Doha Büyükelçiliği, Boğaziçi Üniversitesi, Stajyer-Asistan Hava Trafik Kontrolörü Alım İlanı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı, kurumları olmak üzere 13 kamu kurumu çok sayıda sözleşmeli personel alımları yapacak. Başvurular devam ediyor.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların alımlara başvuru yapabilmeleri için gerekli olan başvuru şartlarına göre; 18 yaşını tamamlamış olmak, bazı ilanlarda ise başvuru üst yaş sınırını geçmemek, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, eğitim düzeyini ilanda belirtildiği gibi lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, başvuru özel şartlarını taşımak gibi şartlar bulunuyor.

İlanlara erişmek için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 22:42
YORUM EKLE