Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 60 Puan İle 6 Alanda 60 Personel Alımı

60 boş kadro ile personel alımı ilanı yayımlandı. Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 6 farklı alanda 60 personel alımı yapılacak.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 60 Puan İle 6 Alanda 60 Personel Alımı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı için ilana çıktı. Bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda sözleşmeli personel alımı yapacak. Alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu Kadro Dağılımı:

  • 16 Büro Personeli,
  • 14 Destek Personeli (Temizlik),
  • 10 Destek Personeli (Hasta bakımı ve temizliği),
  • 1 Destek Personeli (Şoförlük),
  • 17 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 2 Sağlık Teknikeri,

Başvuru Şartları Belli Oldu!

Üniversite KPSS Puanı sırasına göre Sözleşmeli Personel Alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda adaylardan 2020 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 puan türünden en az 60 veya 65 puan almış olmak şartı aranacak.

Ayrca 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikleri taşıyor olmak, Herhangi bir sosya güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 35 Yaşını doldurmamış olmak şartları aranacak.

Başvurular 19 Kasım Başladı!

Adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 19 Kasm 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 3 Aralık 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Başvurular sadece istenen belgeler ile birlikte Üniversitenin Personel Dairesi Başkanlığına alım yapılacaktır.

YORUM EKLE