Yeni İlan! GTHB Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre GTHB sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar.

Yeni İlan! GTHB Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ( GTHB ) bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak için sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü Hatay Zeytibcilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğüne 2 kişilik boş kadro ile Sözleşmeli olarak Ziraat Fakültesi/ Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi mezunu Mühendis alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı personel alım ilanına başvuru yapabilmek için adayların, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 2016 yılındaÖSYM tarafındna yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Sağlık aısından hiç bir engeli bulunmamak, İlgili fakülteden mezun olmuş olmaki İngilizce dilinde en az 50 puan almış olmak şartları aranacaktırç

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, 15 Temmuz 2018 tarihine başlayacak olup en geç 30 Temmuz 2018 tarihine kadar yapılacaktır Başvurular son başvuru günü mesai saati bitimine kadar Hatay Zeytincilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü'ne (Cebrail Mah. Valigazezoğlu Sokak No:4/1 Antakya/HATAY) yapılacaktır. İlan hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE
YORUMLAR
aysel
aysel - 4 yıl Önce

demekki bizleri aldatmış sözünde tutmadı

aysel
aysel - 4 yıl Önce

inşAllah yeni bakandan hayırlı bi haber alırız yakın zamanda

Tuba
Tuba - 4 yıl Önce

Fakıbaba ya güvenmiştik. Hayallerimiz suya düştü.

hatice
hatice - 4 yıl Önce

yalan söylediler bize alım yapacağız diye kandırdılar 4 5 kişi alınıyor

gıda mühendisi
gıda mühendisi - 4 yıl Önce

10500 personel alımı 2018 kpss puanıyla alınabilir.Doğru olanda bu zaten puanını alan az ya da çok bir yerlere yerleşti bu kadar fazla sayıda 2016 puanlarıyla alım olsa 2018 e hazırlananlara haksızlık olurdu.Sonuçta gthb sık sık alım yapmıyor.

Halil
Halil - 4 yıl Önce

Bizim bakanlik ortaliktan silinmiş saglik bakanliga baglanmis bizim atanma işimiz yalan oldu

aysel
aysel - 4 yıl Önce

neden 2 kişi alım ilan yayınlanıyor hani 10500 kişi alınacaktı fakıbaba bişey söylüyorsam doğrudur diyordu

Büşra
Büşra - 4 yıl Önce

Yeni bakanimiz lütfen ziraat teknikerleri de alin