Uşak Üniversitesi 50 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Uşak Üniversitesi personel alımı için ilan yayımladı. En az lise mezunu farklı mesleklerde 50 personel alımı yapacak. Mülakatsız kontenjan dağılımı haberde.

Uşak Üniversitesi 50 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Uşak Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. Resmi Gazetede 1 Ağustos 2022 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Uşak Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı mesleklerde personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli personel alacak. Herhangi bir Mülakat olmadan KPSS puan sıralamasına göre personel alımı gerçekleştirilecek.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 20 Destek personeli, 3 Teknisyen,

Ön Lisans Mezunu: 6 Büro personeli, 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 2 Diğer Sağlık Personeli, 5 Sağlık Teknikeri, 2 Tekniker,

Lisans Mezunu: 1 Spor Uzmanı, 5 Mühendis, 2 Kütüphaneci, 2 Mimar, 3 Hemşire, 1 Diyetisyen, 4 Büro Personeli,

Başvuru İçin Adaylardan Aranacak Şartlar Nelerdir?

Üniversiteye personel alımları aşağıdaki kontenjan sırsına göre ve niteliklere göre gerçekleştirilecek. Bu kapsamda genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Özel olarak ise KPSS, Eğitim ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gerekmektedir.

KPSS şartı Nedir?

Alımların en az lise mezunu adaylardna yapılacağından, 2020 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için p93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

Uşak Üniversitesi personel alımı için süreç 1 Ağustos 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereklidir. Bu kapsamda başvurular sadece istenen belgelerle birlikte kariyer adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

Başvuru Tarihleri: 1 - 15 Ağustos 2022

Başvuru Adresi: Uşak Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE