Uşak Üniversitesi 50 Personel Alımı Sonuçları ve KPSS Taban Puan nedir?

Uşak Üniversitesi personel alımı başvurusunda sona geldik. Başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Değerlendirmeler Nasıl yapılacak.

Uşak Üniversitesi 50 Personel Alımı Sonuçları ve  KPSS Taban Puan nedir?

Uşak Üniversitesi personel alımı için geçtiğimiz günlerde ilan yayımlamıştı. Söz konusu yayımlanmış olan ilana göre Uşak Üniversitesi büyesine Lise, Ön Lisans ve lisans mezunu adaylar içerisinden alım yapmaktaydı. Bu kapsamda başvurularda artık sonna geldik. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Başvurular Son Eriyor!

Uşak Üniversitesi büyesine personel alımı için yayımladığı ilan ile sözleşmeli 50 personel alımı başvuruları 1 Ağustos 2022 tarihi ile başlamıştı ve en geç 15 Ağustos 2022 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gereklidir. 

Başvuru yapacak adaylar belirtilen nitelikleri sağlıyor olmaları durumunda son başvuru gününe kadar mesai saati bitimine kadar kariyer adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekler.

50 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak!

Uşak Üniversitesi personel alımı ilanı ile 20 Destek personeli, 3 Teknisyen, 6 Büro personeli, 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 2 Diğer Sağlık Personeli, 5 Sağlık Teknikeri, 2 Tekniker, 1 Spor Uzmanı, 5 Mühendis, 2 Kütüphaneci, 2 Mimar, 3 Hemşire, 1 Diyetisyen, 4 Büro Personeli alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Uşak Üniversitesine 50 personel alımı için başvurular KPSS Puanına göre yapılmakta olup Başvuru değerlendirmesi de KPSS puanı sırasına göre yapılacak. KPSS'den yüksek puan ile başlamak üzere en düşük puanakadar yapılacak sıralama ile adaylar belirlenecektir.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Başvuruların sona ermesi ile birlikte adaylar sonuçların ne zaman açıklanacağını merak etmeye başladılar. Bu kapsamda yayımlanan ilan detaylarına baktığımızda başvuru sonuçları son başvuru tarihinden sonra 1 ay içerisinde açıklanacaktır. Yani en geç 15 Eylül 2022 tarihine kadar başvuru sonuçları açıklanacatır.

YORUM EKLE